RC1608F11R8CS
MFR.Part #
RC1608F11R8CS
JLCPCB Part #
C4001024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS