RC-02K8662FT
- MFR.Part #
- RC-02K8662FT
- JLCPCB Part #
- C453770
- Description
- -55℃~+155℃ 50V 62.5mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS