RC2012F1912CS
MFR.Part #
RC2012F1912CS
JLCPCB Part #
C3976323
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS