NXFS15XV103FEAB025
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NXFS15XV103FEAB025
Description
-40℃~+150℃ 0mW/℃ 10kΩ 3936K 3977K 3989K 3mW 3s 77uA ±1% ±1% - NTC Thermistors ROHS