RC2012F3R48CS
MFR.Part #
RC2012F3R48CS
JLCPCB Part #
C3970038
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS