RN06F1002CT5-X50
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN06F1002CT5-X50
JLCPCB Part #
C3965149
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS