RM12F71R5CT
MFR.Part #
RM12F71R5CT
JLCPCB Part #
C3961343
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS