73M2AR039F
MFR.Part #
73M2AR039F
JLCPCB Part #
C3961285
Description
2W 39mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS