RC2012F3834CS
MFR.Part #
RC2012F3834CS
JLCPCB Part #
C3959289
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS