TE05G1101BT
MFR.Part #
TE05G1101BT
JLCPCB Part #
C43118060
Description
1.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS