RC1608J7R5CS
MFR.Part #
RC1608J7R5CS
JLCPCB Part #
C3952364
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS