RM04F82R5CT
MFR.Part #
RM04F82R5CT
JLCPCB Part #
C3942086
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS