ACS37041KLHBLT-010B3
MFR.Part #
ACS37041KLHBLT-010B3
JLCPCB Part #
C42949339
Package
SOT-23-5-W
Description
-40℃~+125℃ 0.1kVrms 1.6mΩ 125kHz 132mV/A 3V~3.6V 3us Bidirectional detection、Power-on reset Support ±10A SOT-23-5-W Current Sensors ROHS