TC068125H-101MB10M
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
TC068125H-101MB10M
JLCPCB Part #
C42924181
Package
Plugin,D=21mm
Description
100uH 30mΩ 8A ±20% Plugin,D=21mm Power Inductors ROHS