RC-01U1304FT
MFR.Part #
RC-01U1304FT
JLCPCB Part #
C42921009
Description
1.3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS