PFM201610-2R2MTS00
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PFM201610-2R2MTS00
JLCPCB Part #
C42885593
Package
0805
Description
120mΩ 2.1A 2.2uH 2.8A ±20% 0805 Power Inductors