RC2012F475CS
MFR.Part #
RC2012F475CS
JLCPCB Part #
C3927584
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS