RCS1608F395CS
MFR.Part #
RCS1608F395CS
JLCPCB Part #
C3917896
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS