GR228M010F25RR0VL4FP0
Extended
- Manufacturer
- CX(Dongguan Chengxing Elec)
- MFR.Part #
- GR228M010F25RR0VL4FP0
- JLCPCB Part #
- C43812
- Package
- Plugin,D8xL25mm
- Description
- -40℃~+105℃ 10V 2200uF 25mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS