IKB30N65EH5ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IKB30N65EH5ATMA1
JLCPCB Part #
C42434071
Package
TO-263-3
Description
-40℃~+175℃ 1.8nF@25V 159ns 188W 2.1V@30A,15V 24ns 3.2V@0.3mA 300uJ 55A 650V 70nC@30A,15V 75ns 870uJ TO-263-3 IGBT Transistors / Modules ROHS