MCS0420-2R2MN2
Extended
Manufacturer
PSA(Prosperity Dielectrics)
MFR.Part #
MCS0420-2R2MN2
JLCPCB Part #
C442397
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2.2uH 3A 52mΩ 5A ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS