SB3100TA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SB3100TA
JLCPCB Part #
C3759726
Package
DO-201AD
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 1mA@100V 3A 790mV@3A 80A DO-201AD Schottky Diodes ROHS