IFX25001TFV33ATMA2
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IFX25001TFV33ATMA2
JLCPCB Part #
C3748531
Package
TO-252-3
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2V@(300mA) 220uA 3.3V 400mA 40V 60dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Overheat protection、Reverse connection protection Positive TO-252-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS