TLS850B0TBV33ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TLS850B0TBV33ATMA1
JLCPCB Part #
C3743948
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 240mV@(100mA) 3.3V 30uA 40V 500mA 63dB Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive TO-263-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS