HHXA500ARA220MF61G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
HHXA500ARA220MF61G
JLCPCB Part #
C2161821
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+125℃ 22uF 4000hrs@125℃ 50V 6.1mm 6.3mm 750mA@100kHz 80mΩ ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS