E36D451HPS472MED0U
MFR.Part #
E36D451HPS472MED0U
JLCPCB Part #
C3812450
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 12.13A@120Hz 130mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 450V 4700uF 55.7mΩ@120Hz 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS