SLPX822M035A4P3
MFR.Part #
SLPX822M035A4P3
JLCPCB Part #
C3721095
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22mm 3.47A@120Hz 3000hrs@85℃ 35V 45mm 65mΩ@120Hz 8200uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS