LGG2Z102MELZ45
MFR.Part #
LGG2Z102MELZ45
JLCPCB Part #
C1584954
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 180V 2.1A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS