380LQ333M025K452
MFR.Part #
380LQ333M025K452
JLCPCB Part #
C2621347
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mΩ@120Hz 25V 30mm 33000uF 47mm 6.84A@120Hz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS