B43504C2477M60
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43504C2477M60
JLCPCB Part #
C1605091
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
22mm 250V 45mm 470uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS