SLPX822M025A5P3
MFR.Part #
SLPX822M025A5P3
JLCPCB Part #
C6488669
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.86A@120Hz 22mm 25V 3000hrs@85℃ 35mm 73mΩ@120Hz 8200uF ±20% Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS