LP3470IM5-3.08/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LP3470IM5-3.08/NOPB
JLCPCB Part #
C3686532
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 16uA 2ms 3.08V 500mV~5.5V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS