MAX6461XR16+T
MFR.Part #
MAX6461XR16+T
JLCPCB Part #
C3685233
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.6V 14us 1V~6V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS