ACS773ECB-200B-PFF-T
MFR.Part #
ACS773ECB-200B-PFF-T
JLCPCB Part #
C3684467
Description
-40℃~+85℃ 0.1mΩ 2.5us 200A 200kHz 3V~3.6V 4800Vrms 6.6mV/A Support CB-5 Current Sensors ROHS