MAX6070AAUT18/V+T
MFR.Part #
MAX6070AAUT18/V+T
JLCPCB Part #
C3680170
Package
SOT-6
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1.8V 10mA 2.5uVrms 2.7V~5.5V 260uA 6ppm/℃ 6uVp-p Fixed Series ±0.04% SOT-6 Voltage Reference ROHS