MAX6126A30
MFR.Part #
MAX6126A30
JLCPCB Part #
C3680136
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10mA 3.2V~12.6V 3V 725uA Fixed Series MSOP-8 Voltage Reference