FD20-110S24A3C
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FD20-110S24A3C
JLCPCB Part #
C428092
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12.5mm 20W 24V 25.4mm 25.4mm 250kHz 40V~160V 500uF 50mVp-p 833mA 89% Under Voltage Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS