FD20-36S3V3A3C
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FD20-36S3V3A3C
JLCPCB Part #
C428084
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10000uF 100mVp-p 18V~75V 20W 3.3V 30mA 350kHz 4A 88% Under Voltage Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS