FD20-18S3V3A3C
MFR.Part #
FD20-18S3V3A3C
JLCPCB Part #
C428078
Package
Plugin
Description
1 1.5kV 10000uF 20W 3.3V 4A 88% 9V~36V Under Voltage Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS