TC0350F1203T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0350F1203T5E
JLCPCB Part #
C425667
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS