TC0325F5601T5E
MFR.Part #
TC0325F5601T5E
JLCPCB Part #
C425621
Description
-55℃~+155℃ 167mW 5.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS