TC0350D1402T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0350D1402T5E
JLCPCB Part #
C425617
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS