TC0550F1801T5E
MFR.Part #
TC0550F1801T5E
JLCPCB Part #
C425589
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS