TC0550F4421T5E
MFR.Part #
TC0550F4421T5E
JLCPCB Part #
C425582
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS