TC0650F2433T5E
MFR.Part #
TC0650F2433T5E
JLCPCB Part #
C425556
Description
-55℃~+155℃ 200V 243kΩ 333mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS