TC0650F6810T5E
MFR.Part #
TC0650F6810T5E
JLCPCB Part #
C425531
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 681Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS