TC0650D1000T5E
MFR.Part #
TC0650D1000T5E
JLCPCB Part #
C425441
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS