TC0350B4021T5E
MFR.Part #
TC0350B4021T5E
JLCPCB Part #
C425417
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.02kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS