TC0650B2003T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0650B2003T5E
JLCPCB Part #
C425379
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS