2D02WGF5361TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
2D02WGF5361TCE
JLCPCB Part #
C425352
Package
0402x2
Description
2 4 5.36kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS